Elektriniai kartingai užkariauja sostinę

Ekologijos temos kasdien tampa vis populiaresnės ir populiaresnės, ne tik tarp ieškančių švaresnio gyvenimo alternatyvos, bet ir draugiškesnių aplinkai pramogų. Juk pramogos neatsiejama kiekvieno žmogaus gyvenimo dalis. Čia daugumą mums jau įprastų įrenginių, kurias galime laisvalaikiu užsiimti ar tobulinti save keičia ekologiški ir elektra įraunami, varomi prietaisai – elektriniai automobiliai, paspirtukai, riedlentės ir jau kelią į olimpą besiskinantys elektriniai kartingai.

Jau greitai Lietuvos sostinę pasitiks tikra sensacija – visiškai naujas kartodromas ElektroKart by Kartlandas, kuris bus tarsi naujovių ir technologijų meka sostinės gyventojams. Visiškai naujose patalpose lankytojų lauks naujutėlaičiai elektriniai kartingai, erdvios patalpos, jaukus priimamasis ir pats entuziastingiausias kolektyvas, kurie perėmę patirtį iš savo pirmtako Kartlando perteiks dar daugiau emocijų galinčius sukeltis pojūčius naujame kartodrome. ElektroKart sostinės širdyje – netoli autobusų stoties kitiems dar geriau žinomame, Taksi parke duris atverš rudeniui beprasidedant ir lauks kiekvienos kliento, net ir mažiausio pypliuko, garsiai svajojančio apie motorinę priemonę – tad ir tėvams dar vienas rebusas bus išspręstas, nes pirmąsias savo vaikų patirtis galės patikėti kompetentingams Elektrokart kartodromo kolektyvui – instruktoriams. Tad jau greitai nuo jauniausio iki vyriausio, didžiausio šios pramogos skeptiko ir entuziasto lauks naujų potyrių antplūdžiu pulsuojantis kartodromas ElektroKart by Kartlandas duris atversiantis Dariaus ir Girėno g. 2, Vilniuje. O jei kartingo iš viso nė karto nebandei – tai bus pati geriausia galimybė padėti dar vieną varnelę prie savo pirmų kartų sąrašo.

Būtent elektra varomi kartingai skinasi kelią į pripažinimą, nors kol kas Lietuvoje jų sutikti galima tik sostinės vidaus kartodromuose. Elektriniai kartingai pasižymi ne viena savybe, kurios kiekvienas žalias idėjas puoselėjančiam Vilniaus gyventojui turėtų būti itin patrauklios. Švarūs, tylūs ir nenaudojantys jokio iškastinio kuro kartingai prisideda prie ekologijos Lietuvoje puoselėjimo. O kartu neatsilieka ir nuo savo pirmtakų degalais ar dujomis degimą palaikančių kartingų. Šie kartingai Vilniuje yra draugiški ne tik aplinkai bet ir visiškai iš pažiūros skirtingiems kartodromų lankytojams – mažyliams, aukštaūgiams ir net tiems, kurie rūpinasi ar jų svoris turės įtakos jų rezultatui. Greitu išsibėgėjimu pasižymintys kartingai dvejojantiems šiuos trūkumus paverčia privalumais ir išlygina visus skirtumus. O tiems, kurie norėtų išmėginti elektrinius kartingus, bet bijančius ar dvejojančius pasiūlys vienintelius Lietuvoje esančius divviečius kartingus. Tokia išskirtine paslauga kol kas klientai gali pasinaudoti tik Vilniuje esančiame ElektroKart by Kartlandas kartodrome.

eletkriniai kartingai
Rating: 5 based on 3 reviews
Date Reviewed: 01/21/2019
Geriausi elektriniai kartingai

Related posts