Fasadų šiltinimas Vilniuje

Fasadų šiltinimas : kokie šio pasirinkimo privalumai?

Net ir tuo atveju, jei nesate niekaip susiję su statybų sfera, ko gero, tikrai pastebėjote, kad būtent šiuo metu yra siūloma labai daug paslaugų, kurios skirtos norintiems gyventi jaukioje, saugioje, praktiškoje ir puikiai atrodančioje aplinkoje. Viena tokių paslaugų yra fasadų šiltinimas. Na, o viskas, ką belieka daryti pradėjus kalbėti apie šią paslaugą, tai – tik pakviesti jus susipažinti su ilgu jos privalumų sąrašu.

Sukuriamas palankus pastato mikroklimatas

Vienas didžiausių šio pasirinkimo privalumų yra tas, kad fasado šiltinimas užtikrina palankų pastato mikroklimatą. Pastate, kurio fasadas buvo apšiltintas, žiemą bus šilčiau ir jaukiau, o vasarą – vėsiau. Tai ypač aktualu, kai gyvename tokioje šalyje, kurioje ypač dideli vasaros bei žiemos temperatūrų skirtumai. Taigi, gyvenant tokiame pastate, sukuriamas mūsų sveikatai kur kas palankesnis mikroklimatas. Be to, ši paslauga gali tapti tikru išsigelbėjimu ir tiems žmonėms, kurie sako, kad gyvena tokiuose namuose, kurių tiesiog neįmanoma apšildyti pasirinktu kuru. Jei neįmanoma apšildyti, tai pirmiausia reikėtų… apšiltinti.

Ekonomiška

Pats metas pakalbėti ir apie dar vieną tokio pasirinkimo privalumą, tai – ekonomiškumas. Reikia akcentuoti, kad apšiltintas namo fasadas leidžia išlaikyti daugiau šilumos pastate, todėl išlaidos, kurias teks skirti šildymui, bus mažesnės. Svarbus yra ir kitas momentas – šiltuoju metų laiku tokiame pastate yra vėsiau, tad išlaidos, skiriamos vėdinimui, taip pat gali būti mažesnės. Atsižvelgiant į tai, belieka tik pridurti, kad fasadų šiltinimas yra vienas geriausių pasirinkimų tiems žmonėms, kurie mėgsta ekonomiškus sprendimus.

Estetiška

Savaime suprantama, galimybės išsaugoti kuo daugiau šilumos šaltomis žiemomis, o karštomis vasaromis – mėgautis gaiva bei taupyti pinigus, skirtus būsto išlaikymui, yra labai aktualios daugeliui, tačiau ne vien tai svarbiausia. Ne paslaptis, kad visi nori gyventi gražiuose  namuose ir ši svarbi sąlyga galioja ne tik namų interjerui,  bet ir išorei. Yra daug būdų, kuriuos galime rinktis norėdami pagražinti savo namų eksterjerą. Kaip jau supratote, namų šiltinimas yra vienas iš jų. Na, o kai estetiškumas dera ir su daugybe kitų privalumų, tai nieko geriau būti ir negali.

Atsparumas drėgmei

Drėgmė, ko gero, yra vienas didžiausių jūsų namų priešų. Jei drėgmės lygis bus ypač aukštas ir nekontroliuojamas, tokiu atveju bus tik laiko klausimas, kuomet ji ne tik pakenks jūsų namuose esančioms apdailos medžiagoms ar baldams, bet ir jūsų sveikatai (dėl per didelės drėgmės namuose gali atsirasti pelėsis, kuris daro neigiamą įtaką žmonių bei naminių gyvūnų savijautai). Tačiau yra patikimų būdų šiai problemai spręsti, o fasado šiltinimas – vienas iš jų. Pastatuose, kurių fasadas yra apšiltintas, drėgmės lygis ženkliai sumažėja.

Atsparumas ugniai

Ugnis – taip pat yra vienas didžiausių jūsų namų priešų. Tad kuo daugiau jūsų namuose bus ugniai atsparių detalių, tuo geriau. Apšiltintas fasadas taps viena iš jų.

Ilgai tarnauja

Kuomet kalba pasisuka apie namų statybą, įrengimą ar apdailos darbus, vienas svarbiausių dalykų, kurio tikimąsi, tai – ilgaamžiškumas. Belieka tik pridurti, kad fasadų šiltinimas taip pat yra vienas iš tų sprendimų, kuris pasižymi ilgaamžiškumu. Kokybiškai apšiltintas fasadas savo privalumais jus džiugins ne vieną dešimtų metų. Be to, tai yra vienas iš tų pasirinkimų, kurio galutiniu rezultatu džiaugsis ne viena karta.

Izoliuojamas triukšmas

Daugeliui žmonių nėra nieko svarbiau nei galimybė gyventi tokiuose namuose, kuriuose būtų visada ramu. Vis dėlto, jei norite, kad triukšmas jūsų namuose būtų girdimas kaip įmanoma mažiau, tai ir patys turėsite būti atsakingi už sprendimus, kuriuos priimate. Vienas geriausių pasirinkimų norintiems sukurti tikrą ramybės oazę savo namuose, tai – fasado šiltinimas. Tiesa, siekiant užtikrinti būtent tokį efektą, reikėtų prisiminti, kad šiltinimas turėtų būti atliekamas mineraline vata. Iš tiesų, namai yra viena iš tų vietų (o galbūt ir vienintelė), kurioje turime jaustis ypač komfortiškai, saugiau  bei patogiai, tad ramybės poreikis taip pat labai svarbus. Na, o fasado šiltinimas yra vienas geriausių sprendimų.

Akivaizdu, kad fasadų šiltinimas yra vienas iš tų procesų, kuris turi labai daug privalumų. Ir, jei vis dar ieškote atsakymo į klausimą, ar tikrai verta šiltinti fasadą, belieka tik patvirtinti, jog tai daryti  tikrai verta: namuose bus jaukiau, šilčiau, gražiau… Tačiau nusprendus, kad fasadų šiltinimas ir yra tai, ko reikia jūsų namų ar verslo erdvei, labai svarbu atkreipti dėmesį ir į dar kelis svarbius aspektus. Kokius? Netrukus tai ir aptarsime.

Patikėkite fasadų šiltinimą profesionalams

Fasadų šiltinimas tikrai turėtų būti patikėtas profesionalams. Visų pirma todėl, kad šis procesas reikalauja specifinių žinių bei įgūdžių, kurių dažnas tiesiog neturi. Kuomet kalbame apie tokio pobūdžio darbus kaip šis, vienu svarbiausių kriterijų tampa aukščiausia darbo kokybė. Vis dėlto, neturėdami reikiamų žinių bei įgūdžių, negalėsite tinkamai atlikti darbo, tad tikimybė patirti nuostolių bus labai didelė. Tačiau rinktis profesionalų paslaugas verta ne tik dėl jau paminėtos priežasties – akcentuotina, kad būtent profesionalai parinks tinkamiausias medžiagas šiam darbui atlikti. Šiandien fasadų šiltinimo darbams atlikti yra siūlomas ypač didelis medžiagų pasirinkimas, tačiau, jei darbas atliekamas savarankiškai, labai dažnai nutinka taip, kad pasirenkamos tiesiog netinkamos medžiagos. Užbėkite nemaloniems įvykiams už akių ir užtikrinkite, kad jūsų namų fasado apšiltinimui bus parinktos pačios tinkamiausios medžiagos. Pats metas pakalbėti plačiau ir apie dar vieną argumentą, kodėl turėtų būti pasirenkamos profesionalų paslaugos. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad tik kokybiškai atliktas darbas gali užtikrinti ilgaamžiškumą. Priežasčių, kodėl šis darbas turėtų būti atliekamas profesionalų, sąrašą, papildo ir dar vienas argumentas. Fasadų šiltinimas tikrai nėra vienas iš tų darbų, kurį būtų galima atlikti bet kokiu metu. Vis dėlto, kuomet nusprendžiama šiuos darbus atlikti savarankiškai, neretai smarkiai suklystama – jie atliekami netinkamu metu, todėl vėliau nepavyksta išvengti ir nuostolių. Į šią keblią situaciją tikrai nepateksite tuo atveju, jei nuspręsite patikėti darbą profesionalams – jie žino, kuris laikas yra geriausias šiam darbui.

Fasadų šiltinimas Vilniuje – išmintingiausias jūsų pasirinkimas

Pateikėme ne vieną argumentą, įrodantį, kad profesionalios fasadų šiltinimo paslaugos yra geriausias pasirinkimas. Tačiau tai – dar ne viskas: drąsiai galima tvirtinti, kad fasadų šiltinimas Vilniuje yra pats išmintingiausias vartotojo pasirinkimas. Ir tam yra ne viena priežastis. Visų pirma, būtent sostinėje veikia daugiausiai tokio pobūdžio paslaugas teikiančių įmonių. Taigi, tai reiškia, kad vartotojo laukia galimybė rinktis iš paties didžiausio pasirinkimo. Tad visai nesvarbu, kiek daug kriterijų kelsite paslaugos teikėjui ir kokie aukšti yra jūsų lūkesčiai – jie tikrai bus išpildyti. Tačiau ir tai dar ne viskas – fasadų šiltinimas Vilniuje, o tiksliau šios paslaugos teikėjai gali ne tik užtikrinti geriausią darbo kokybę, bet ir pasiūlyti patį didžiausią šiam darbui atlikti reikalingų medžiagų pasirinkimą. Dar daugiau – gali būti siūlomi ir papildomi pasirinkimai, leisiantys sukurti dar gražesnę, saugesnę bei jaukesnę jūsų namų aplinką.

fasadu siltinimas vilniuje

Related posts