Įmonių renginiai

Įmonių renginiai; kodėl  juos verta praturtinti išskirtinėmis pramogomis?

Šiandien vis sunkiau ir sunkiau rasti įmonę, kuri nesilaikytų pozicijos, jog kartas nuo karto verta surengti pramoginį renginį darbuotojams, verslo partneriams ar tiekėjams. Ir nors kiekvienos įmonės vadovai patys sprendžia, kaip turėtų atrodyti pramoginis renginys, skirtas darbuotojams, verslo partneriams ar tiekėjams, verta akcentuoti, kad tikrai netrūksta priežasčių, kodėl jis turėtų būti praturtintas išskirtine pramoga, pavyzdžiui, kartingais. Tad pasidomėkime, kuo galėtų būti naudingas šis pasirinkimas.

Nauji įspūdžiai ir patirtis

Nors dauguma žmonių sako, kad jie mėgsta išbandyti naujus dalykus savo gyvenime, nesunku pastebėti, jog labai dažnai tam tiesiog pritrūksta laiko. Vistik, jei naujovių nepavyksta išbandyti savarankiškai, tai nereikia pamiršti, kad jų gali padovanoti ir profesinis gyvenimas. Taigi, jei nuspręsite savo įmonės renginiai praturtinti tokia pramoga, kaip kartingai, galite būti tikri – tai bus nauji įspūdžiai bei patirtis jūsų darbuotojams.

Toliau nuo rutinos

Tų įmonių, kurios pramoginius renginius organizuoja reguliariai, vadovai dažnai sako, kad ilgainiui renginiai tampa panašūs vienas į kitą ir paruošti programą naujam, būna vis sunkiau. Nesunku pastebėti, kad tokia išskirtinė pramoga kaip kartingai, jūsų įmonės renginiui suteiks unikalumo bei originalumo, o darbuotojai – taip pat liks maloniai nustebinti ir sužavėti.

Daugiau dinamikos

Nesunku pastebėti, kad įmonės, organizuodamos renginius, neretai yra linkusios pirmenybę teikti statiškiems sprendimams, pasyvioms pramogoms. Vis dėlto, nesunku pastebėti, kad toks pasirinkimas gali būti šiek tiek pavojingas, kadangi išlieka didelė tikimybė, kad šventės dalyviams tiesiog pasidarys nuobodu. Tuo tarpu kartingai į jūsų šventę įneš daug dinamikos, azarto ir greičio, tad nuobodžiauti tikrai nebus kada.

Savo darbuotojus pamatysite kitokiame įvaizdyje

Nereikia ir sakyti, dažniausiai esate įpratę savo darbuotojus matyti rimtais veidais, geriausiu atveju – paskubomis geriančius kavą. Tačiau, ar susimąstėte, kaip jie atrodytų kitokiame įvaizdyje, pavyzdžiui, pramogaudami kartingais?

Padeda atsipalaiduoti

Visai nesvarbu, kokio pobūdžio darbą – protinį, kūrybinį ar fizinį (o, galbūt, aktualios visos sritys), dirba jūsų darbuotojai, esame tikri, kad darbas dovanoja ne tik daug puikių galimybių, bet ir sukelia nuovargį, o ilgainiui ir emocinę įtampą. Tad labai svarbu, jog rinktumėtės būdus, kurie jūsų darbuotojams leistų atsipalaiduoti. Jei manote, kad tai galima padaryti tik mėgaujantis SPA malonumais, tai tikrai klystate – važiavimas kartingais taip pat padeda atsipalaiduoti, mažina stresą ir įtampą.

Stiprinama komandinio darbo dvasia

Jei jūsų įmonė yra viena iš tų, kurioje svarbią vietą užima komandinis darbas, tai, nesunku pastebėti, kad turėtumėte ieškoti būdu, kaip šią dvasią sustiprinti dar labiau. Ir tai galima padaryti ne tik sudėtingų mokymų metu, bet ir smagiai pramogaujant, pavyzdžiui, važinėjant kartingais.

Lavinamas savarankiškumas

Ir nors komandinis darbas yra labai svarbus, savarankiškumas – taip pat ne ką mažiau reikalingas: jis reikalingas ne tik asmeniniame, bet ir profesiniame gyvenime. Taigi, būsite puikus vadovas, jei savo darbuotojams sudarysite galimybę lavinti šią savybę, tačiau ne pasitelkdami sunkiai įveikiamus darbinius rebusus, o malonią pramogą – pasivažinėjimą kartingais.

Lavinama reakcija

Greita reakcija – taip pat labai svarbus įgūdis tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime. Taigi, yra vertingos visos pramogos, kurios leidžia lavinti šį įgūdį, na, o pasivažinėjimas kartingais – viena jų.

Truputis adrenalino

Jei jūsų darbuotojai dirba monotonišką  bei statišką darbą, ar nemanote, kad  turėtumėte jiems suteikti ir šiek tiek įvairovės? Juk truputis adrenalino dar niekam nepakenkė.

Gera nuotaika – garantuota

Savaime suprantama, visi siekia renginio metu nuotaika būtų puiki ir tam pasitelkiamos įvairios priemonės, tačiau į populiariausių sąrašą patenka muzikinės grupės bei žaidimai. Tačiau nereikia pamiršti, kad kartingai taip pat yra ta pramoga, kuri jums gali padovanoti daug puikių emocijų ir kuo geriausių nuotaiką. Išbandžiusieji sako, kad yra vienas smagiausių dalykų.

Taigi, kaip matyti, iš tiesų netrūksta priežasčių, kodėl įmonės renginį verta praturtinti kartingais: tai suteiks įvairovės bei dinamiškumo, o taip pat – gerų emocijų, naujų įspūdžių ir t.t.  Na, o, pabaigai belieka tik pastebėti, kad, jei manote, kad ši pramoga gali būti  įdomi tik vyriškai auditorijai ar vyresnio amžiaus žmonėms ir dėlto nesiryžtate įtraukti šio sprendimo į šventės programą, labai klystate. Dėmesį verta atkreipti į tai, kad šią pramogą ypač teigiamai vertina tiek dailiosios, tiek stipriosios lyties atstovai; tiek vyresni, tiek jaunesni žmonės. Taigi, visai nesvarbu, kas sudaro jūsų įmonės darbuotojų daugumą: moterys ar vyrai, jaunuoliai ar vidutinio amžiaus žmonėms – ši pramoga patiks kiekvienam Juo labiau, kad ji nereikalauja ir jokio išankstinio pasiruošimo. Tad linkime nepakartojamų įspūdžių.

Related posts