Ką veikti aktyvistams Druskininkuose – Snow Arena

Snow arena ne šiaip sau slidinėjimo paslaugas teikianti pramogų arena – tai vienintelė visose Baltijos šalyse ištisus metus veikianti slidinėjimo pramogų arena, kurioje sau artimą veiklą suras ko ne kiekvienas. Saugus slidinėjimas, didžiausias Baltijos šalyse slidinėjimo kompleksas ir tuntas papildomų pramogų sudomins visus ne tik mėgstančius žiemos pramogas, bet ir kitą aktyvų laisvalaikį tiek mažiesiems, tiek ir dideliems įmonių kolektyvams.

Šeimoms, kolektyvams, mėgėjams, ekstremalams, sportininkams – tuo vadovaujasi Snow arena, kurioje save skirtingo sudėtingumo trasose galės išmėginti žiema ir jos ritmu gyvenantys lankytojai. O jei norėsis ko nors kito – visuomet galės išmėginti ir pirmuosius bei vienintelius Druskininkuose Snow arena kartingus,kurie visai čia pat slidinėjimo arenos. Patys Snow arena kartingai puikiai pritaikyti vaikams, kurie jau gali pasiekti karto pedalus, o trasa kaip ir pati Snow arena lauks norinčių adrenalino ir greičio pramogų ištisus metus, bet kokiu oru ir net ant sniego, kas žinoma, neatsiejama viso pramogų komplekso dalis.

Snow arena pasiūlys įvairaus spektro pramogas ir užimtumą be kiekvienai grupei pagal šių skirtingus pageidavimus ir poreikius. Slidinėjimo inventorių pradedantiesiems ir netikėtai užsukusiems pramogauti, Snow parką – kur lankytojai ras figūras įvairiems triukams atlikti, net mokyklą – norintiems tobulėti ar tik pradedantiems. Be kita ko čia apstu renginių, kur kiekvienas atras kaip save realizuoti. Tėveliai dar nesiryžtančius slidinėti vaikus galės nuvesti į pramogų parką vaikams, kur mažyliai galės smagiai leisti laiką ir žaisti įvairiausius žaidimus. Kartu nereikia pamiršti ir gimtadienių, kuriuos galės švęsti tiek vaikai, tiek ir suaugusieji. Na, o po energijos ir jėgų pareikalavusių treniruočių, pramogų ar kitų įvairiausių veiklų lankytojai jėgas galės atgauti Snow Arena pramogų komplekso restorane. Ir visa tai tik maža dalis pramogų, kurias į Druskininkus pailsėti atvykusiems lankytojams pasiūlys Snow arena – kartingai, konferencijų salės, stovyklos vaikams, fotosesijos sniege ir viešbutis norintiems neskubėti ir ilgiau pasilikti kurorte. Viskas ko reikia vienoje vietoje.

Related posts