Naujas ar naudotas automobilis? Žinoti būtina.

Naujas ar naudotas automobilis? Žinoti būtina.

Privalumai:

Sumokėta suma yra kelis ar net kelias dešimtis kartų mažesnė, nei kad perkant naują automobilį. Juo labiau, kad perkant naudotą transporto priemonę užtenka pasinaudoti greita paskola, kurią sumokėti užtrunkama iki metų. Perkant naują automobilį ir naudojantis lizingu, įsipareigojama keliems metams, todėl dėl individui sunku nuspręsti, ar vėliau jis pajėgs mokėti mėnesines įmokas.

  1. Tokie automobiliai retai kada patraukia vagių dėmesį, todėl nereikia bijoti dėl vagystės. Jį drąsiai galima palikti daugiabučio kieme ar parduotuvės automobilių stovėjimo aikštelėje.
  2. Naudotam automobiliui užtenka paprasto automobilių draudimo, o jis paprastai yra daug pigesnis nei kasko

Trūkumai:

  1. Naudotas automobilis daug greičiau pradeda gesti, o jo pirkimas visada panašus į katės maiše paieškas. Pardavėjai nėra linkę nurodyti, kokie gedimai jau anksčiau yra buvę ir kokie pastebimi jau dabar, todėl vos nusipirkus automobilį, gali tekti važiuoti į automobilių servisą ir jį remontuoti.
  2. Nors pirkimo metu sumokama suma yra maža, vėliau gali tekti kreiptis dėl greita paskola teikiamos paramos net kelis kartus idant būtų suremontuojami atsiradę gedimai. Kai tuo tarpu perkant naują automobilį, gedimus, atsiradusius per pirmuosius penkerius metus tvarko pats gamintojas.
  3. Naujas automobilis yra kur kas komfortabilesnis ir ekonomiškesnis, nei senas, todėl taupant pirkimo metu, yra aukojamas patogumas. Dažnai nauji automobiliai būna ir saugesni, todėl rinkdamiesi automobilį šeimai, turėtumėte į tai atkreipti dėmesį.

            Galiausiai, nesvarbu, ar yra perkamas naujas ar naudotas automobilis, jam reikalinga priežiūra. Todėl rekomenduojama nelaukti iki pat paskutinės minutės, kol servise teks sumokėti tūkstantines sumas, geriau sutvarkyti menką problemą, nei keisti automobilį.

Greita paskola
Rating: 5 based on 32 reviews
Date Reviewed: 07/11/2017
Greita paskola, iš paskolosjums.lt Puikus ir naudingas pasirinkimas

Related posts