Pabėgimo kambariai Kaune

Išteka geriausia draugė? Keletas idėjų jos mergvakariui

Vestuvės tikriausiai viena gražiausių švenčių kiekvieno žmogaus gyvenime, tačiau prieš jas dar būna mergvakaris, kai geriausios draugės gali pasiausti tarsi studijų laikais ir būsimajai nuotakai padovanoti neišdildomas akimirkas. Tad, jei draugė jau matuojasi vestuvinę suknelę, o tau teko garbė suorganizuoti jai mergvakarį, siūlome kelias idėjas įsimintinam mergaičių vakarui ir ne tik. Juk striptizo klubas, pabėgimo kambariai ar būrėja tinka įvairioms šventėms.

Striptizo klubas ne tik vyrams

Paprastai striptizo klubai labiau siejami su vyriškąją lytimi, kuri mėgsta pasigrožėti dailiomis ir nuogomis šokėjomis, tačiau tai gana giliai įsišaknijęs mitas. Šiuolaikiniai striptizo klubai siūlo visą puokštę pramogų ir būsimosioms nuotakoms bei jų pamergėms: profesionalūs choreografai organizuoja gundymo šokio pamokėles atokiau nuo kitų akių, siūlo išmėginti įvairių skonių kaljaną, galima pasigrožėti profesionalių šokėjų pasirodymais ir pan.  Skamba įdomiai? Taip ir yra, tačiau prieš tai reiktų išsiaiškinti ar tavo draugė nėra skeptiškai nusiteikus tokių pašėlusių linksmybių atžvilgiu, juk dalis nuotakų prieš vestuves nori ramaus vakaro su savo „merginomis“.

Pabėgimo kambariai – galvosūkių gerbėjoms

Pabėgimo kambariai Kaune ar kitame mieste – tai nauja, tačiau labai greitai populiarėjanti pramoga, kuri tikrai patiks merginoms, kurios mėgsta iššūkius, galvosūkius ar kiekvieną vakarą žiūri detektyvinius serialus.  Pabėgimo kambaryje dalyviai būna užrakinami ir per tam tikrą laiką turi sugalvoti, kai iš jo ištrūkti.  Įdomu tai, kad pabėgimo kambariai Kaune gali būti įvairių sudėtingumo lygių, pavyzdžiui, galima su organizatoriais susitarti, kad įstrigus kambaryje, jie duos užuominą, kaip iš kambario ištrūkti, arba priešingai – nesiteiks jokios pagalbos.  Be to, pabėgimo kambariai Kaune ar kitame mieste būna įvairių temų – primenantys Šerloko Holmso laikus arba šiuolaikines nusikaltimo vietas, kurias narplioja kriminalistai. Taigi, viskas priklauso nuo fantazijos ir norų.

Vizitas pas būrėją – mėgstančioms magiją

Net ir tuo atveju, jei būrėjas ar žiniuones vertinate skeptiškai, turite pripažinti, kad bent kartą pas jas apsilankyti būtų išties įdomu. Taigi, kodėl nesuorganizavus taro kartų ar būrimo iš delno sesijos? Žinoma, būrėja turi iš anksto žinoti, kiek jūsų bus, kokia proga sugalvojote tokią pramogą ir pan. Būrėją taip pat reiktų pasirinkti atsargiai, paieškoti rekomendacijų. Nors sakoma, kad gera būrėja niekada nepasakys nieko blogo, geriau iš anksto apsidrausti.

LostEscape.lt
Date Reviewed: 03/09/2017
Moderniausi pabėgimo kambariai Kaune. Išskirtiniai, unikalaus dizaino. daugiau informacijos www.lostescape.lt

 

Related posts