Pamogos Vilniuje

Masinės pramogos: ko geriau vengti?

Gyvenimas tikrai per trumas, kad vien tik dirbtumėte, augintumėte vaikus ar rūpintumėtės buitimi. Pilnaverčiam gyvenimui reikia ir pramogų, linksmybių, būtina rasti laiko sau ir savo laisvalaikiui. Visgi, kartais masinės pramogos Vilniuje ar kitame mieste gali baigtis gana liūdnai. Taigi, ko vengti didelėse žmonių susibūrimo vietose, kad grįžtumėte namo sveikas ir laimingas?

Nevartokite alkoholio

Paskutiniu metu pradeda populiarėti renginiai be alkoholinių gėrimų, tačiau reikia pripažinti, kad dalis lietuvių linksmybių tikrai neįsivaizduoja bent be bokalo alaus ar taurės vyno. Visgi, reiktų atminti, kad neblaivios pramogos Vilniuje ar kitame mieste gali baigtis bauda, nes viešoje vietoje negalima vartoti alkoholio, sveikatos sutrikdymu, juk ir po kelių kokteilių gali pradėti pintis kojos, konfliktais, kai keli išgėrę asmenys bando išsiaiškinti tarpusavio santykius ir pan. Taigi, geriau išlikti blaivaus proto ir visą vakarą aiškiai prisiminti, o kitą rytą nesikankinti, galandant dantis į unitazą.

Nesivelkite į konfliktus

Jokia paslaptis, kad masinės pramogos Vilniuje ar kitame mieste retai apsieina be konfliktinių situacijų tarp žmonių ar asmenų kompanijos, kuriems jau „jūra iki kelių“. Tad, jei išgėręs ir agresyviai nusiteikęs žmogus į jus atsitrenkia ar pademonstruoja solidų keiksmažodžių žodyną, nebandykite aiškintis santykių, geriau apie tokį neadekvatų pilietį pranešti pareigūnams ar apsaugos darbuotojams. Lygiai taip pat reiktų pasielgti, jei matote dvi konfliktuojančias kompanijas.  Nesivelkite į diskusijas ir nevaidinkite didvyrio.

Nepamirškite pagarbos sau ir kitiems 

Pramogos Vilniuje ar bet kokiame kitame mieste gali padovanoti puikius prisiminimus, tačiau visada reiktų atminti elementarias etikos ir pagarbos taisykles: nesistumdykite, nelipkite „per galvas“, nerūkykite, kai aplinkui yra daug žmonių, cigarečių dūmai gali ne tik erzinti aplinkinius, bet ir pradeginti šalia stovinčio žmogaus drabužius, savo nuomonę apie renginio dalyvio ar kito asmens išvaizdą ar drabužius pasilaikykite sau.

Galiausiai mūsų senolių išmintis, kad atsargų ir Dievas saugo, nėra laužta iš piršto. Tad atokiau laikykitės nuo pirotechnikos, nestovėkite visai šalia garso kolonėlių, nes galite pakenti savo klausai, judėkite su minia, nes priešingu atveju galite pargriūti. Būkite saugūs ir saugokite aplinkinius.

Pramogos Vilniuje
Review: 512
Date Reviewed: 03/07/2017

Related posts