Pramogos Vilniuje Kalėdiniu laikotarpiu – ką gražaus nuveikti?

Pramogos Vilniuje Kalėdiniu laikotarpiu – ką gražaus nuveikti?

Kaip pramogauti neišleidžiant visų turimų pinigų, ką veikti su draugų kompanija ir kaip užsikrėsti šventine nuotaika? Į šiuos klausimus bandome atsakyti ir sudėlioti, kokios pramogos Vilniuje turėtų dominti jus artimiausiu metu.

Selfis prie gražiausios Kalėdų eglės Europoje

Šiais metais Vilniaus Kalėdinė eglutė pripažinta gražiausia Europoje, o visas papuoštas senamiestis spindi net iš oro (patvirtino  senelio rogėmis virš miesto praskridę nykštukai). Todėl selfis prie gražiausios Kalėdinės eglutės yra tiesiog privalomas. Dar geriau, kuomet su visa draugų kompanija yra aplankomi „karščiausi“ miesto taškai ir pasikraunama kalėdinė nuotaika.

Kalėdinės pramogos

Kokios pramogos Vilniuje domintų, kiekvienas ras tinkamiausią variantą, ypač šventiniu laikotarpiu – kiekvienas restoranas, klubas, kavinė rengia šventinius renginukus, koncertus, degustacijas, taigi vos ne kiekvieną dieną galima rasti naujų pramogų.

Kalėdinės mugės

Dar gruodžio pradžioje prasideda įvairios kalėdinės mugės prekybos centruose ir miesto aikštėse. Tai puiki proga įsigyti dovanų, skanėstų šventiniam stalui, dekoracijų. Mugėse galima nieko ir nepirkti, tačiau degustuoti – daugelis prekybininkų siūlo paragauti pačių įvairiausių skanėstų. Tradicinės kalėdinės mugės yra populiarios visoje Europoje, ne išimtis ir Lietuva.

Šventiniai koncertai

Norint tinkamai įsijausti į Kalėdinę nuotaiką, reikėtų pasižvalgyti šventinių koncertų. Ir jie vyksta tikrai ne antrą Kalėdų naktį ar palydinti senuosius metus. Šventiniai koncertai didesni ar mažesni vyksta visą mėnesį ar net daugiau įvairiose miesto vietose ir koncertų salėse. Jei biudžetas spaudžia, galite drąsiai rasti ir nemokamų koncertų.

Dovanų dirbtuvės

Žiemos šventės pasižymi dovanų gausa. Smagu jas gauti, tačiau reikia ir dovanoti. Todėl renkant dovaną, pasižvalgykite dovanų gaminimo dirbtuvių – tikrai rasite siūlomų pramogų, kuomet ne tik pagaminsite dovanas, jas supakuosite, tačiau ir smagiai praleisite laiką bendraminčių būryje.

Stebėkite veiksmą socialiniuose tinkluose

Pramogų Vilniuje tikrai netrūksta, tačiau reikia stebėti pasiūlymus ir ieškoti idėjų, ką nuveikti. Todėl stebėkite socialinius tinklus ir siūlomus renginius. Socialiniuose tinkluose  pirmiausia pasirodo informacija bei draugų rekomendacijos, kokios pramogos Vilniuje yra labiausiai vertos dėmesio.

Related posts