Siuntos į Airiją

Siuntos į Airiją: koks greičiausias būdas pasiekti tikslą?

Nemaža dalis lietuvių emigravo į Airiją, kadangi ši šalis atrodo labai patraukli savo darbo galimybėmis. Kadangi judėjimas yra legalus ir leidžiamas, tai ir puiku, kad žmonės išdrįsta iškeliauti siekti gražesnio gyvenimo, o kartais ir paprasčiausiai pasistengti geriau pažinti pasaulį. Siuntos į Airiją dažnai išlieka artimiausiu kontaktu tarp išvykusių ir tarp šalyje likusių tautiečių.

Paprasčiausias, greičiausias ir pigiausias būdas perduoti siuntą savo artimiesiems – pasinaudoti pervežėjų paslaugomis, kurios Lietuvoje yra labai populiarios. Kadangi nemaža dalis emigravusių nori palaikyti kontaktus – jie ne tik bendrauja, tačiau švenčių metu dalinasi ir siuntinukais. Siuntos į Airiją naudojantis siuntų pervežėjų paslaugomis, lyginant su pašto paslaugomis arba nepažįstamais žmonėmis, kurie tikina, kad perduos siuntinuką – geriausias būdas. Kodėl?

  • Didelis pliusas tai, kad siuntinukas gali būti bet kokio svorio. Tiek gabenant pašto paslaugomis, tiek lėktuvais – reikia sumokėti už kiekvieną gramą, kuris viršijo nustatytą pinigų sumą. Taigi, jeigu norite įdėti krūvelę lietuviškų knygų – siųsti su pervežėjais yra paprasčiausias pasirinkimas.
  • Tai vienos pigiausių paslaugų ir tai gana normalu. Paprasčiausiai, mikroautobusuose telpa ne vienas siuntinys, taigi paėmę kelis siuntinius pervežimui jau išeinate į pliusą. Nenustebkite, kad paslaugos pigios, tačiau kokybiškos.
  • Nereikia taip ilgai laukti, kaip daugelis teigia. Siuntos per paštą keliauja net kelis kartus ilgiau. Žinoma, su lėktuvu siunta nuvyks greičiau, tačiau būtina įvertinti tai, kad tuomet siuntinukas turi būti nedidelis ir tuo pačiu reikia susirasti atsakingą asmenį, kuris tikrai pristatys siuntą ten, kur turi būti.
  • Reikia atsižvelgti į tai, kad siuntos labai paprastai gali būti sekamos. Daugelis žmonių jaučiasi kur kas geriau, kai žino, kad bet kada gali paskambinti ir susižinoti, kur yra pervežėjas.
  • Galiausiai, siuntos į Airiją gali būti ir netradicinės. Pervežami gyvūnai, augalai ir buitinė technika.

Siuntos į Airiją kai kuriems žmonėms turi simobolinę prasmę. Tai lyg kontaktas tarp likusių ir tarp išvykusių. Svarbiausia, kad siuntiniuose dažniausiai yra ne kokie nors brangūs daiktai, tačiau mieli lietuviški niekučiai arba net gimtos duonos kepaliukas, kuris primena, kad mes visada lauksime sugrįžtant tų, kurie nusprendė išvykti.

siuntosnamo.lt
Rating: 5 based on 10 reviews
Date Reviewed: 03/10/2017
Siuntosnamo.lt patikimiausias siuntų vežėjas. Visada laiku, visada saugiai ir už gerą kainą. Daugiau info : tel.nr +37060844968

Related posts