Svečių namai Vilniuje: kaip išsirinkti tinkamiausius?

Svečių namai Vilniuje sudaro itin didelį pasirinkimą, tad net ir tuo atveju, jei reikalinga vos viena nakvynė, verta skirti pakankamai laiko bei dėmesio pasirinkimui. Tad, kokius akcentus būtina įvertinti?

Ar teikiamos maitinimo paslaugos?

Jei planuojate svečiuotis ilgiau nei vieną dieną, tokiu atveju iš tiesų pravartu teikti pirmenybę svečių namams, kurie gali pasiūlyti ir maitinimo paslaugas. Tokiu būdu sutaupysite daug laiko – maitinimas bus tiekiamas tose pačiose patalpose, o dažnu atveju toks sprendimas lemia ir mažesnes išlaidas, nei sprendimas maitintis mieste esančiose maitinimo įstaigose. Na, o tuo atveju, jei jums patikė svečių namai negali pasiūlyti maitinimo paslaugų, tokiu atveju iš anksto verta pasidomėti, kur arčiausiai galima rasti jūsų poreikius bei lūkesčius atitinkančią maitinimo įstaigą.

Ar teikiamos papildomos paslaugos?

Ne paslaptis ir tai, kad dažnu atveju, viskas, ko reikia iš tiesų patogiai nakvynei, yra šiek tiek daugiau nei kokybiška lova, vonios kambarys ar maitinimas. Taigi, iš anksto pasvarstykite, kokios paslaugos jums yra reikalingos, kad galėtumėte sakyti, jog nakvynė iš tiesų buvo kokybiška? Atkreipkite dėmesį dar ir į tai, kad, jei jums patikę svečių namai ir negali pasiūlyti visų jums reikalingų paslaugų, pavyzdžiui, kopijavimo ar spausdinimo, tai galite iš anksto pasidomėti, kur arčiausiai teikiamos šios paslaugos mieste.

Vieta

Kadangi Vilnius yra didžiausias mūsų šalies miestas, tai tikrai nesuklysime pasakę, jog svarbų vaidmenį suvadina ir tai, kokioje miesto vietoje yra įsikūrę svečių namai. Jei į Vilnių atvyksta tam tikru, labai aiškiu tikslu, pavyzdžiui, planuojate net kelias dienas truksiančias grožio ar sveikatos procedūras, o galbūt mokymus, tai reikėtų rinktis svečių namus, esančius kuo arčiausiai tos vietos, kur vyks mokymai, bus teikiamos grožio ar sveikatos procedūros. Priėmę tokį sprendimą, sutaupysite iš tiesų nemažai laiko, be to, išvengsite papildomų nepatogumų. Sutaupytas laikas galės virsti pramogomis. Na, o, jei į Vilnių atvyksta tiesiog pažintiniais tikslais, tokiu atveju reikėtų rinktis svečių namus, įsikūrusius kuo arčiau objektų, kuriuos planuojate aplankyti.

Ką planuojate veikti laisvu metu?

Kad ir kokiais tikslais atvyksite į Vilnių – tam, kad jums būtų atliktos grožio ar sveikatos procedūros; tam, kad sudalyvautumėte mokymuose, o galbūt tam, kad aplankytumėte turistinius objektus, jums tikrai liks laiko. Tad pats metas iš pagalvoti, o ką norėtumėte veikti laisvu metu? Galbūt pasilepinti SPA malonumais? Nueiti į koncertą? O gal skirti laiko naujų drabužių įsigijimui? Kad ir ką nuspręsite veikti laisvalaikiu, jį, savaime suprantama, leisite tam tikroje erdvėje. Taigi, jums reikėtų iš anksto numatyti, kokios erdvės tai bus ir trinktis kuo arčiau jų esančius  svečių namus.

Patiko vieni ar kiti svečių namai? Gaukite apie juos kuo daugiau informacijos

Ne paslaptis, kad nemaža dalis žmonių, kuriuos domina svečių namai Vilniuje, užsuka tik į vieną portalą, kur siūlomos apgyvendinimo paslaugos, ir remiasi būtent juo. Tačiau tai – nebūtinai geras sprendimas. Jei jus sudomino konkretūs svečių namai Vilniuje, tai nepasikliaukite vien tik ta informacija, kuria randate viename portale – pasidomėkite, kokią informaciją apie tuos pačius svečių namus galima rasti ir kitame portale. Gali būti, kad rasite išsamesnį paslaugą aprašymą arba išvysite daugiau nuotraukų ir tai padės priimti galutinį  sprendimą.

Ar visada verta pasikliauti atsiliepimais?

Ne paslaptis ir tai, kad nemaža dalis žmonių renkasi kitą kelią – pasidomi, ką apie vienus ar kitus svečių namus mano ten bent kelias dienas gyvenusieji ir tik tuomet priima galutinį sprendimą. Tačiau dėmesį verta atkreipti į tai, kad sprendimas nebūtinai pats geriausias. Nepamirškite, kad visų žmonių poreikiai bei tikslai yra skirtingi, ir ai gali turėti įtakos atsiliepimui bei vertinimui. Pavyzdžiui, vienas svečias galbūt prasčiau įvertino svečių namus vien tik todėl, kad juose nebuvo TV – bet jo jums galbūt visiškai nereikia. Kitas svečiais, galbūt svečių namus įvertino ypač aukštu balu vien tik todėl, kad  rytine kava galėjo mėgautis balkone – tačiau galbūt jūs tam visai neturėsite laiko. Taigi, turėtumėte suprasti, kad pirmiausia jums reikia labai aiškiai ir tiksliai apibrėžti savo poreikius ir ieškoti juos atitinkančių svečių namų, o prieš tai apsilankiusiųjų vertinimai yra tik antraeilis dalykas.

Ar tikrai reikalingas ypač erdvus kambarys?

Nemaža dalis svečių namų Vilniuje negali pasiūlyti itin erdvių kambarių, tačiau, iš anksto verta atsakingai apsvarstyti, ar jums to iš tiesų reikia? Jei planuojate daug laiko praleisti mieste, nenumokite ranka į svečių namus Vilniuje, kurie gali pasiūlyti nedidelio ploto kambarių.

Dauguma žmonių sako, kad didelis svečių namų pasirinkimas yra ne tik puiki galimybė, bet ir tuo pačiu tikras galvosūkis – juk taip lengva suklysti. Taigi, galite būti tikri – jei įvertinsite šiuos akcentus, tikrai pasirinksite tinkamai, būsite patenkinti jūsų poreikius bei lūkesčius atitinkančia viešnage. Na, o pabaigai – dar viena svarbi detalė. Ar, žinote, kaip elgiasi daugybė žmonių, kurie ieško tinkamiausių svečių namų? Atlikdami paiešką, jie pirmiausia įvertina daugybę įvairių kriterijų – maitinimą, pramogas ir netgi lovos dydį, ir tik po to prisimena, kad reikia patikrinti svečių namų užimtumą. Tai atlikus labai dažnai paaiškėja, kad nakvynė reikiamu metu tiesiog negalima. Taigi, būna tiesiog gaila sugaišto laiko. Kad taip nenutiktų ir jums, elkitės šiek tiek kitaip – pirmiausia patikrinkite, ar svečių namuose, kuriuose domitės dabar, jums reikiamu metu būtų galima nakvynė, ir tik po to tikrinkite, ar jie atitinka ir kitus jūsų lūkesčius.