Verslo dovanos: 18 nebrangių sprendimų idėjų

Kuomet verslo dovanos yra skirtos vos vienam ar tik keliems asmenims, nieko keista, kad pasirenkami brangesni sprendimai. Vis dėlto, kuomet verslo dovanas reikia įteikti keliems šimtams ar net tūkstančiams žmonių, tokių atveju, dažniausiai ieškome nebrangių dovanų idėjų. Vis dėlto, patraukli  verslo dovanos kaina tikrai nėra vienintelis reikalavimas, kurį turi atitikti dovana – siekiama, kad ji ir nudžiugintų gavėją, ir būtų jam naudinga. Taigi, jei pritrūkote nebrangių dovanų idėjų, atkreipkite dėmesį į šį sąrašą – tikrai rasite įdomių bei patrauklių pasiūlymų.

1 – kalendorius. Nors šiandien kone kiekvienas turime bent po vien ar kelis išmaniuosius įrenginius, kurių dėka gali bet kada pasinaudoti kalendoriumi, nesunku pastebėti, kad nemaža dalis žmonių vis dar jaučia nostalgija mažiems kišeniniams paveiksliukams, kurie ne tik leidžia skaičiuoti laiką, bet ir pakilia nuotaiką puošniais piešiniais. Be to, daugybė žmonių mėgsta juos kolekcionuoti. Taigi, kišeninis kalendoriukas gali tapti nebrangia, tačiau dekoratyvia bei naudinga dovana.

2 – parkeris. Kad ir kaip banaliai tai beskambėtų, tačiau būtent parkeris yra puikus pasirinkimas ieškantiems nebangių, tačiau naudingų verslo dovanų idėjų. Nors ir gyvename išmaniųjų technologijų laikais, kurie suteikia galimybę rinkti elektroninį tekstą, nesunku pastebėti, jog kiekvienas iš mūsų per dieną bent kelis kartus esame priversti naudoti ir parkerį. Taigi, rašymo reikmuo yra vienas reikalingiausių daiktų.

3 – medžiaginis pirkinių maišelis. Jei jūsų verslas vienaip ar kitaip yra susiję ekologija, tai šitai turėtų atspindėti ir jūsų verslo dovanos, kurios, tinkamai parinktos, leistų tausoti gamtą. Plastikiniai maišeliai yra viena opiausių problemų: vien prekybos centruose jų kasdien sunaudojami keli šimtai tūkstančių. Taigi, ypač svarbu skatinti kitokius, gamtą tausojančius žmonių įpročius – plastikinius maišelius būtina keisti medžiaginiais. Taigi, medžiaginis, patvarus bei stilingas pirkinių maišelis gali tapti puikia verslo dovana, kuri nereikalaus  daug išteklių, tačiau naudą neš ne vienerius metus.

4 – užrašų knygutė. Kad ir kiek daug teksto surinktume kompiuteriu, kone kelis kartus per dieną patenkame į situaciją, kuomet dalį jo tenka užrašyti ranka, tuo tarpu užrašų knygutės tam tinka kuo puikiausiai. Be to, nesunku suprasti, kodėl nemaža dalis žmonių yra linkę tvirtinti, kad užrašų knygučių niekada nėra per daug: viena jų gali būti skiriama darbo informacijai; antroji – mokymams; trečioji – dienotvarkei planuoti.

5 – saldumynai. Surasti žmogų, kuris nemėgtų saldumynų, būtų labai sudėtinga. Taigi, būtent saldumynai yra tai, kas gali nudžiuginti labai didelę dalį žmonių. Na, o papuošti jūsų verslo atributika, jie gali tapti ir puikia verslo dovana.

6 – kavos ir arbatos rinkinys. Kava  ir arbata yra tai,  be ko, nei vienos savo dienos neįsivaizduoja milijonai žmonių visame pasaulyje, todėl, jei savo tikslinei auditorijai norite padovanoti ką nors tokio, kas iš tiesų būtų reikalinga, tikrai verta atkreipt dėmesį į šį sprendimą.

7 – raktų pakabukas. Apie raktų pakabukus, kaip ir apie užrašų knygutes yra sakoma – jų niekada nėra per daug. Taigi, papuoštas jūsų verslo logotipu jis gali tapti dekoratyvia dovana.

8 – namų kvapas. Šiandien ypač populiariu sprendimu tampa namų kvapai. Be to, tokia dovana (jei ji yra pagaminta eterinių aliejų pagrindu), yra ne tik dekoratyvi, bet ir labai naudinga. Nuo seno žinoma, kad eteriniai aliejai turi teigiamą poveikį žmogaus sveikatai – štai, pavyzdžiui, citrusinių vaisių eteriniai aliejai veikia tonizuojančiai, suteikia energijos; tuo tarpu levandų eterinis aliejus turi priešingą poveikį – veikia raminančiai, gali padėti atsipalaiduoti po sunkios darbo dienos ar patyrus stresinę situaciją. Taigi, tikslinę auditoriją galite pradžiuginti ne tik gražiai atrodančia, bet teigiamą  – poveikį jų savijautai galinčia padaryti, staigmena.

9 – žvakė. Būtent žvakės yra vienas iš tų namų interjero akcentų,  apie kurį pasakoma tiek daug puikų epitetų: dekoratyvios, stilingos, suteikiančios namams jaukumo, puošnumo bei šilumos. Taigi, žvakių niekada nėra per daug, juo labiau, kad savo vietą galite surasti bet kurioje namų patalpoje. Tad skoninga žvakė gali tapti dar vienu pasirinkimu.

10 – smilkalai. Smilkalai – daugelio mėgstamas akcentas, suteikiantis namams jaukumo bei malonaus aromato. Dėžutė jų – puiki dovana kiekvienam.

11 – puodelis. Daugybė žmonių prisipažįsta, kad jei tik galėtų, kiekvieną dieną gerti kavą ar arbatą vis iš kito puodelio. Taigi, akivaizdu, kad jų tiesiog negali būti per daug. Pradžiuginkite savo būsimus klientus stilingu puodeliu.

12 – kepinių dekoravimo priemonių rinkinys. Jei jūsų tikslinė auditorija yra gaminti mėgstančios moterys, tokiu atveju, puikia dovana gali tapt kepinių dekoravimo priemonių rinkinys.

13 – automobilinė šluostė. Na, o, jei jūsų tikslinė auditorija yra vyrai, ypač besirūpinantys savo automobilių švara bei tvarka, tokiu atveju juos tikrai nudžiugins kokybiška automobilinė šluostė, pašalinanti visu nešvarumus.

14 – visiems odos tipams tinkanti veido ar kūno odos, plaukų priežiūros priemonė. Jei esate grožio priemonių ar aksesuarų gamintojas, o jūsų tikslinė auditorija – savo grožį puoselėjančios dailiosios lyties atstovės, tokiu atveju puikiu sprendimu tampa veido ar kūno odos, plaukų priežiūros priemonė. Tik, būtina atsižvelgti, kad odos ar plaukų tipai yra skirtingi, todėl geriausia dovanoti tokias priemones, kurios tiktų bet kuriam odos bei plaukų tipui. Kita vertus, jei dovanų dalijimo sistema bus automatizuota, reikėtų pagalvoti ir apie spendimu, kurie suteikti galimybę, pasirinkti konkretaus tipo veido, kūno odos ar plaukų priežiūros priemonę.

15 – žaislai. Ko vaikams niekada nėra per daug? Žinoma, žaislų. Tad, jei esate vaikams skirtų prekių gamintojas ir jūsų tikslas – pradžiuginti mažuosius, pat metas pagalvoti apie žaislus. Beje, atminkite, kad lavinamieji žaislai visuomet yra palankiau vertinami bei naudingesni vaikui, nei tie, kurie tokios funkcijos neturi.

16 – vitaminų turintys skanėstai naminiams gyvūnams. Pasiūlėme daug puikių idėjų, kurios tikrai  tiktų tais atvejais, jei tikslinė auditorija yra moterys, vyrai ar vaikai. Tačiau nepamirškime ir naminių gyvūnų – juk dažnuose namuose jų gyvena bent po kelis, tad jiems skirtus produktus gaminančių įmonių yra ypač daug. Taigi, jei prireikė dovanos, atminkite, kad ji turi būti skirta būtent naminiams  gyvūnams, o ne jų šeimininkams. Tad niekas kitas jų nenudžiugins labiau, nei kokybiškas skanėstas, papildyta vitaminais bei mikroelementais.

17 – moteriška, vaikiška ar vyriška kosmetinė. Nors priemonės, kurias savo grožiui puoselėti naudoja moterys, vaikai ar vyrai, iš tiesų skiriasi, vistik būtų galima išskirti vieną akcentą, kuris reikalingas visiems šeimos nariams. Tai – kosmetinė, talpinanti visas svarbiausias veido, kūno ar palukų priežiūros priemones ir tampant nepamainomu sprendimu kiekvienos kelionė metu.

18 – gertuvė. Na, o, jei norite dovanėle pradžiuginti tuos žmones, kurie  ypač rūpinasi savo kūnu, puikiai savijauta bei išvaizda, tokiu atveju puikiai tiks stilinga gertuvė. Ne paslaptis, kad dažnas jų siekia turėti bent kelias – visiems gyvenimo atvejams, tad gertuvių niekada nebus per daug.

verslo dovanos
Rating: 5 based on 12 reviews
Date Reviewed: 01/21/2019
Spalvotos kojines ir kitos dovanos jums ir jusu kolegoms.

Related posts